Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

Úvod   >   Hračky   >   RC modely   >   Drony

DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC)

DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC) / kvadrokoptéra - dron / 5.1K kamera / 4/3" CMOS Hasselblad
Kód: 85020227
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
kvadrokoptéra - dron / 5.1K kamera / 4/3" CMOS Hasselblad

2 956,84 €
2 443,67 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 268,80 € - potom 11 x 268,80 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Predĺženie záruky
Informácie o službe
Výrobca: DJI Záruka: 24 mesiacov P/N: CP.MA.00000660.01

Súvisiace produkty

Úložné boxy na hračky
Mohlo by Vás zaujímať
Popis

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Rad DJI Mavic 3 sa vyznačuje vynikajúcim výkonom pri snímaní obrazu. Systém trojitej kamery modelu Mavic 3 Pro otvára novú éru kamerových dronov tým, že v sebe ukrýva tri snímače a objektívy s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami. Mavic 3 Pro je vybavený kamerou Hasselblad a dvoma teleobjektívmi. Je to dron s tromi kamerami, ktorý otvára nové perspektívy fotografovania a umožňuje vám užívať si ešte väčšiu tvorivú slobodu, zachytávať fascinujúce scenérie, skúmať fotografické príležitosti a vytvárať filmové majstrovské diela.

Systém snímania
Bezkonkurenčné snímanie pomocou troch vlajkových fotoaparátov. Jeden dron s fotoaparátom, tri objektívy a nekonečná predstavivosť. Mavic 3 Pro so svojím systémom troch kamier s viacerými ohniskovými vzdialenosťami dokáže dosiahnuť ešte rozmanitejšie snímanie a naplno vyjadriť kreativitu vďaka výnimočným možnostiam snímania viacerých scén. Ťuknutím na displej môžete prepínať medzi rôznymi ohniskovými vzdialenosťami a ľahko začleniť rôzne kompozičné štýly do rôznych scenárov.

Fotoaparát Hasselblad, ohromujúce detaily
Prevzatím kamery Hasselblad 4/3 CMOS z radu Mavic 3 predstavuje Mavic 3 Pro ďalší krok v profesionálnej filmovej tvorbe. Fotoaparát Hasselblad podporuje snímanie 12-bitových fotografií vo formáte RAW s natívnym dynamickým rozsahom až 12,8 stupňa, čo prináša bezkonkurenčné detaily obrazu. Keďže technológia Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) presne zachytáva farby vnímané ľudským okom, získate pôsobivé snímky bez potreby náročnej postprodukcie alebo zložitých farebných predvolieb.

Špecifikácie profesionálneho videa
Nový 10-bitový farebný režim D-Log M podporuje záznam až jednej miliardy farieb. Dokonca aj pri scénach s vysokým kontrastom, ako sú východy a západy slnka, poskytuje prirodzené odstupňovanie farieb s jemnými detailmi pre komplexný vizuálny zážitok. Režim D-Log M navyše znižuje zložitosť gradácie farieb, takže môžete naplno využiť výhody efektívnej postprodukcie bez toho, aby ste obetovali kvalitu a ostrosť obrazu.

Mavic 3 Pro Cine ponúka rozsiahle možnosti pre profesionálnych filmárov. Všetky tri kamery podporujú kódovanie Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 a Apple ProRes 422 LT. Má tiež zabudovaný 1 TB SSD[5] a dátový kábel 10 Gb/s lightspeed, ktorý ešte viac uľahčuje profesionálnu filmovú tvorbu.

70 mm stredný teleobjektív, možnosti dynamického snímania
Stredný teleobjektív je vhodný na širokú škálu záberov a scén. Stlačením hĺbky ostrosti a zaostrenia zvýrazňuje objekt a vytvára stabilný vizuálny stred, čím poskytuje jedinečný priestorový dojem pri snímaní záberov.

166 mm teleobjektív, použitie zoomu
Vylepšený teleobjektív má vyššie rozlíšenie a širšiu svetelnosť f/3,4. Podporuje snímanie videa v rozlíšení 4K/60 fps so 7-násobným optickým priblížením a snímanie 12Mpx fotografií. Hybridný zoom dosahuje až 28-násobné priblíženie.

4K/60 fps, kreativita pomocou teleobjektívu
Nemusíte lietať zbytočne blízko. Môžete ľahko pozorovať zvieratá z diaľky bez toho, aby ste ich rušili, alebo bezpečne preskúmať zasnežené hory a budovy a zachytiť kvalitné letecké snímky.


Obsah balenia:
DJI Mavic 3 Pro 1
DJI RC 1
Ovládacie palice DJI RC (pár) 1
Inteligentná letová batéria DJI Mavic 3 3
Vrtule DJI Mavic 3 s nízkou hlučnosťou (pár) 6
DJI 100W napájací adaptér USB-C sieťový kábel 1
Napájací adaptér DJI 100W USB-C 1
Kábel USB-C na USB-C 2
Nabíjací rozbočovač batérie DJI Mavic 3 (100 W) 1
Kryt úložného priestoru DJI Mavic 3 Pro 1
Sada ND filtrov DJI Mavic 3 Pro (ND8/16/32/64) 1
Taška cez rameno DJI 1
Parametre
Značka
Značka DJI

Distribúcia
Distribúcia CZ

Stav tovaru
Stav tovaru Len nové , NovinkaDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC):

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC) sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC) majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o DJI Mavic 3 Pre Fly More Combo (DJI RC) ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam