Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch

D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch / 24x GLAN / 12x LAN PoE / PoE 100W
Kód: 91412820
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
24x GLAN / 12x LAN PoE / PoE 100W

217,79 €
179,99 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 19,80 € - potom 11 x 19,80 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Výrobca: D-Link Záruka: 24 mesiacov P/N: DGS-1100-24PV2

PopisSieťoví experti z Taiwanu


Spoločnosť D-Link je popredným svetovým výrobcom sieťových komponentov. Bola založená v roku 1986 v Taipei. Ponúka kvalitné sieťové riešenia pre spotrebiteľov a podniky. V roku 2007 sa zaradila medzi popredné spoločnosti v segmente malých a stredných podnikov s trhovým podielom 21,9 % a v roku 2008 sa stala svetovou jednotkou v predaji produktov Wi-Fi s trhovým podielom 33 %. Vďaka tomu vám switch D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch ponúkne overenú kvalitu a spoľahlivosť.


{paramtableH}(Manufacturer|6316|*){/paramtable}

Výber správneho spínača pre vaše potreby


Každý spínač funguje na rovnakom princípe, ale nie je vhodný na každý účel. Pri výbere správneho prepínača pre vaše potreby je dôležité vedieť, čo vyžaduje vaše sieťové prostredie a čo od prepínača očakávate. Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch je vhodný pre nasledujúce prostredia.


{paramtableH}(|6360|Determination:){/paramtable}
Pre stredne veľké firmy - Switch D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch je určený pre náročnejšie sieťové prostredie stredne veľkých firiem. Samozrejme, nechýbajú pokročilé funkcie, ktoré určite uľahčia, zefektívnia, zabezpečia a zrýchlia vašu firemnú sieť.


Stolný prepínač pre vašu domácnosť a firmu


Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch je stolový prepínač, ktorý možno vďaka jeho veľkosti umiestniť prakticky kdekoľvek. Či už ho chcete použiť pre svoju domácu alebo firemnú sieť, nemusíte sa obávať jeho umiestnenia. Zmestí sa na stôl alebo poličku, môže byť skrytý v skrini alebo dokonca pod stolom.


Switch Type
Desktop


Rýchlo a jednoducho s inteligentným prepínačom D-Link


Inteligentný prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch je medzistupňom medzi lacnými nespravovanými prepínačmi a drahými plne spravovanými prepínačmi. V porovnaní s nespravovaným prepínačom ponúka oveľa komplexnejšie vybavenie a možnosť konfigurácie. Na jednoduchú a intuitívnu konfiguráciu je prepínač vybavený webovým rozhraním, v ktorom môžete nastaviť všetko potrebné.


Manageability
Smart (web rozhranie)


Vrstva L2 pre vašu sieť


Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch pracuje na druhej vrstve (L2) tzv. modelu OSI. To znamená, že prepína sieťovú komunikáciu podľa fyzických (MAC) adries pripojených zariadení. V dôsledku toho vo všeobecnosti ponúka nižšiu cenu v porovnaní s prepínačom L3. Vyznačuje sa tiež prepínacou kapacitou 48 Gb/s a tabuľkou adries MAC 8K.


{paramtableH}(Layer|6359|*)(MAC address table|6362|*)(Switching capacity|6363|* Gb/s){/paramtable}


Najdôležitejšie funkcie, ktoré prepínač ponúka


Každý prepínač je vybavený funkciami, ktorým by ste mali pred kúpou venovať zvýšenú pozornosť. Tieto funkcie sú nevyhnutné na zabezpečenie toho, aby prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch spĺňal požiadavky vašej siete a aby ste boli vďaka tomu spokojní. Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch má nasledujúce funkcie.


{paramtableH}(|6372|Funkcie prepínača:){/paramtable}
PoE (Power over Ethernet ) - je funkcia napájania pripojeného zariadenia prostredníctvom samotného dátového sieťového kábla. Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch ponúka celkový výkon 100 W pre napájané zariadenia. PoE vám ušetrí problémy a náklady na pripojenie ďalších napájacích káblov, ako aj problémy s nedostatkom napájacích zásuviek.
Kvalita služieb (QoS ) - je technológia, ktorá umožňuje uprednostniť určitú sieťovú prevádzku pred inou, čo je užitočné na zachovanie spoľahlivosti kritických služieb v prípade preťaženia siete. Technológia QoS zabezpečuje konzistentnú rýchlosť prioritizovanej prevádzky.
VLAN - Switch D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch podporuje vytváranie logicky nezávislých virtuálnych sietí v jednej fyzickej sieti. To uľahčuje správu siete, zlepšuje celkový výkon siete a podporuje bezpečnosť. V porovnaní s vytváraním podsietí sa rozdelenie fyzickej siete uskutočňuje na nižšej úrovni.


Rozhrania, ktoré vám prepínač môže ponúknuť


Pred kúpou prepínača musíte zvážiť, koľko komponentov bude mať vaša sieť, a vybrať prepínač s dostatočným počtom konektorov s požadovanou rýchlosťou. Je tiež dobré nechať si rezervu pre prípad, že by ste potrebovali sieť rozšíriť. Prepínač D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch ponúka nasledujúcu kombináciu rozhraní.


{paramtableH}(|4078|Rozhranie prepínača:){/paramtable}
RJ-45 (1 Gb/s ) - Rozhranie RJ-45 s maximálnou rýchlosťou jeden gigabit za sekundu je štandardným rozhraním modernej počítačovej siete. Je vhodné do všetkých prostredí okrem tých najnáročnejších.


Počet RJ-45 (1 Gb/s)
24

Parametre
Značka
Značka D-Link

Vlastnosti
Max. prenosová rýchlosť   1 Gb/s

Hmotnosť
Hmotnosť (g) 2

Stav tovaru
Stav tovaru Len nové

Funkcia
Funkcia   PoE (Power over Ethernet) , QoS (Quality of Service) , VLAN

Rozhranie
Celkový počet portov   24
Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T)   24
Počet RJ-45 (10/100Base-T)   0
Počet SFP (1 Gb/s)   0

Rozmery
Hĺbka (mm) 230
Šírka (mm) 280
Výška (mm) 44

Switch
Typ Desktop
Výška čajky 1U

Vlastnosti
Maximálny PoE výkon (W)   100
Prepínacia kapacita (Gb/s)   48
Spravovateľnosť   Smart (web rozhranie)
Tabuľka MAC adries   8K
Určenie Stredná firma
Vrstva   L2Diskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o D-Link 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam