Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna

Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna
Kód: 96093865
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes

11,81 €
9,76 € bez DPH


Výrobca: Endgame Gear Záruka: 24 mesiacov P/N: EGG-GRIP-XM-BLACK

Súvisiace produkty

Príslušenstvo
Mohlo by Vás zaujímať
Popis

Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear

Grip pre myši Endgame Gear XM, Textúrovaný povrch pre vysokú priľnavosť, Optimálny komfort pre dlhé herné relácie, Predrezaný a samolepiaci Poskytnite svojej hernej myši Endgame Gear XM1 väčšiu kontrolu a pohodlie so špeciálnymi gripmi Lizard Skins DSP. Vyrobené z protišmykových materiálov pre maximálny výkon aj pri spotených rukách.

Spoločnosť Lizard Skins, pôvodne prispôsobená potrebám profesionálnych cyklistov, teraz vyrába svoje inovatívne a legendárne gripy z polyméru DuraSoft (DSP ) pre zariadenia na elektronické športy. Spoločnosť so sídlom v Utahu pritom opakovane získavala spätnú väzbu od skúsených športovcov a hráčov, aby mohla svoje výrobky ďalej zdokonaľovať.

Vďaka svojmu textúrovanému povrchu poskytuje DuraSoft Polymer optimálny úchop a ovládanie, ako aj maximálne pohodlie bez ohľadu na to, či máte mokré alebo suché ruky a ako dlho myš Endgame Gear XM1 používate. Tieto samolepiace a predrezané kožky Lizard sú vhodné pre všetky myši radu Endgame Gear XM1 a pokrývajú povrchy, ktoré sú najviac v kontakte s vašou rukou. Sú k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, aby ladili s myšami XM1 a dodali vášmu hernému zariadeniu vlastný odvážny vzhľad.
Parametre
Značka
Značka Endgame Gear

Stav tovaru
Stav tovaru Len novéDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o Endgame Gear Lizard Skins DSP Grip pre myši Endgame Gear XM1/XM1 RGB/XM1r čierna ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam