Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

EPSON LQ-690

EPSON LQ-690 / ihličková / 24 ihiel / A4 / 24 ihiel / 529 zn/s / 1+5 kópiu / LPT / USB 2.0
Kód: 92001829
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
ihličková / 24 ihiel / A4 / 24 ihiel / 529 zn/s / 1+5 kópiu / LPT / USB 2.0

698,11 €
576,95 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 63,46 € - potom 11 x 63,46 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Výrobca: Epson Záruka: 24 mesiacov, pre firmy 12 mesiacov P/N: C11CA13041

Súvisiace produkty

Káble
Papiere
Produkty so zľavou
Tlačové pásky
Mohlo by Vás zaujímať
Popis
Ihličková tlačiareň Epson - LQ-690

Ihličková tlačiareň Epson LQ-690 ponúka optimálny výkon z hľadiska rýchlosti, spoľahlivosti, výťažnosti pásky a používateľskej prívetivosti. Všestranná tlačiareň Epson LQ-690 dokáže tlačiť na jednotlivé listy, nekonečný papier, štítky, hlavičkový papier a kartón. Kompaktný a užívateľsky prívetivý dizajn sa flexibilne prispôsobí rôznym priestorovým a aplikačným požiadavkám.

Vysoká rýchlosť tlače Tlačiareň Epson LQ-690 je rýchla a úsporná: rýchlosť tlače až 529 znakov za sekundu (10 cpi), rýchly priechod papiera a široká podpora médií. Vďaka funkcii Print speed enhancer môžete teraz tlačiť grafiku ešte rýchlejšie v prostredí Windows®. To všetko robí z tlačiarne Epson LQ-690 ideálne riešenie pre každého, kto od svojej ihličkovej tlačiarne očakáva vysokú produktivitu.

Inovatívna funkcia Print speed enhancer Print speed enhancer (PSE) je nová funkcia integrovaná do tlačového ovládača Epson, ktorá umožňuje rýchlu tlač grafických dát v prostredí Windows®. Prináša výrazné zvýšenie rýchlosti pri veľmi malom znížení rozlíšenia. Ideálna na priamu tlač z aplikácií systému Windows® , ako sú MS Word, MS PowerPoint, MS Excel a PDF.

Vysoká výťažnosť atramentovej pásky S 10 miliónmi znakov na jednu atramentovú pásku má Epson LQ-690 jednu z najvyšších výťažností v segmente plochých tlačiarní. Pásku nie je potrebné meniť tak často, takže prevádzkové a celkové náklady sú nižšie.

Vysoká spoľahlivosť S priemerným stredným časom medzi poruchami (MTBF) 20 000 prevádzkových hodín je tlačiareň Epson LQ-690 vysoko spoľahlivá. Vyššia MTBF znamená menej porúch a s tým súvisiacu údržbu. Vysoká životnosť tlačovej hlavy až 400 miliónov zdvihov/ihlu umožňuje spoľahlivú tlač počas dlhého obdobia. Produktivita rastie, pričom je zaručená prevádzka bez prestojov a nízke náklady na údržbu.

Optimálny dizajn Kompaktná tlačiareň Epson LQ-690 sa zmestí na každý stôl. Páčka na nastavenie rozstupu valcov je ukrytá v prednom kryte, takže nastavenia nemožno neúmyselne zmeniť. Pravítko v zásuvke na vkladanie maximálne uľahčuje nastavenie papiera. Tlačiareň je samozrejme vybavená užívateľsky prívetivým ovládacím panelom.

Kvalita: Robustná 24ihličková plochá tlačiareň so šírkou tlače 106 stĺpcov pre stredné objemy tlače. Rýchlosť: Rýchlosť tlače až 529 znakov za sekundu (10 cpi) v režime vysokorýchlostného návrhu. Produktívne: Zvýšenie rýchlosti tlače: rýchla tlač rastrových obrazových údajov v prostredí Windows®. Spoľahlivosť: Vysoká spoľahlivosť s MTBF 20 000 prevádzkových hodín. Energeticky úsporná: Vysoká výťažnosť atramentovej pásky - až 10 miliónov znakov. Veľká vyrovnávacia pamäť 128 kB. Nízka spotreba energie. Spracovanie originálov až so šiestimi kópiami. Kompaktný dizajn. Flexibilné možnosti pripojenia so sériovým a paralelným rozhraním USB 2.0.

Kľúčové vlastnosti:
- Počet pinov: 24.
- Počet stĺpcov: 106.
- Počet kolíkov: 24.
Parametre
Značka
Značka Epson

Základná špecifikácia
Funkcia Tlač
Typ tlačiarne Čiernobiela

Základné špecifikácie
Technológia tlače Ihličková

Základná špecifikácia
Určenie Firemné
Rozhranie LPT (paralelný port) , USB 2.0 Typ B

Základné špecifikácie
Farba Šedá

Základná špecifikácia
Typ náplne Tlačová páska
Počet náplní 1

Tlač
Maximálne rozlíšenie čiernobielej tlače (DPI) 360 x 180
Rýchlosť tlače (znaky/s)   132

Pokročilé špecifikácie
Tlačové jazyky ESC/P2 , PPDS
Veľkosť pamäte (MB) 0.128
Počet ihličiek   24

Rozmery a spotreba
Výška (mm) 210
Šírka (mm) 480
Hĺbka (mm) 370
Hmotnosť (kg) 6.8
Spotreba počas tlače (W) 38

Distribúcia
Distribúcia CZ

Stav tovaru
Stav tovaru Len novéDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt EPSON LQ-690:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt EPSON LQ-690 sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt EPSON LQ-690 majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o EPSON LQ-690 ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam