Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok

ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok
Kód: 93404244
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes

40,64 €
33,59 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 3,69 € - potom 11 x 3,69 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Výrobca: Eset Záruka: 0 mesiacov P/N: EIS001N1

PopisNech robíte čokoľvek online, ESET vás ochráni


ESET je slovenská softvérová spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT bezpečnosti od roku 1992. ESET je jediné antivírusové riešenie na svete, ktoré od mája 1998 počas testovania VB100 nevypustilo žiadny škodlivý kód a získalo 100 ocenení. Antivírusové produkty ESET preto patria medzi absolútnu špičku. Za technologickým pokrokom spoločnosti stoja výskumné laboratóriá rozmiestnené po celom svete a jej produkty používa viac ako 110 miliónov spokojných používateľov.


Spoľahlivá ochrana
ESET


Pokročilá ochrana internetu


Hoďte všetky starosti spojené so surfovaním na internete za hlavu s bezpečnosťou ESET pre váš online život. Viacvrstvová ochrana zabezpečí, že vaše dáta a informácie budú vždy v bezpečí pred všetkými útokmi. Spoľahnite sa na ochranu pred útokmi na online bankovníctvo a majte pod dohľadom svoju webovú kameru a Wi-Fi router.


Typ ochrany
ESET Internet Security


Funkcie


ESET Intelligent Protection so sebou prináša množstvo funkcií, ktoré vás pri surfovaní na internete udržia v maximálnom bezpečí a ochránia váš počítač pred vírusmi, ransomvérom, útokmi na internetové bankovníctvo a mnohými ďalšími rizikami. Tento produkt vyniká nasledujúcimi funkciami:


Funkcie produktu:

Antivírusový program - slúži na identifikáciu, odstránenie a všeobecné odstránenie počítačových vírusov a iného škodlivého softvéru v počítači .

Ransomware Shield - chráni vás pred útokmi ransomvéru, ktorý obmedzuje používateľom prístup k systému alebo súborom a požaduje výkupné za ich obnovenie.

Skenovanie domácej siete - pomáha vám odhaliť nepozvaných používateľov a slabé miesta vo vašej domácej sieti. Takto budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa deje vo vašej sieti, a môžete ju ľahko spravovať.

Ochrana bankovníctva a online platieb - poskytuje vám ochranu pri nakupovaní online. Antivírusový program totiž šifruje komunikáciu medzi klávesnicou a prehliadačom, čím zabraňuje preniknutiu do vašich údajov.

Ochrana súkromia - zabráňte hackerom kopírovať a zneužívať citlivé údaje (online bankovníctvo, fotografie, videá atď.) a zostaňte v bezpečí pri používaní verejných pripojení Wi-Fi.

Ochrana proti krádeži - Umožňuje na diaľku monitorovať činnosť a lokalizovať polohu strateného alebo odcudzeného zariadenia podľa IP adresy. To vám pomôže lokalizovať zariadenie a zároveň ochrániť vaše osobné údaje.Parametre
Značka
Značka Eset

Vlastnosti
Počet zariadení 1
Platnosť licencie (roky) 1

Stav tovaru
Stav tovaru Len nové , Top produktDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam