Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz

EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz / DDR3 / CL11
Kód: 92444462
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
4GB (2x 2 GB) / DIMM DDR3 1600 MHz / Non-ECC, Un-registered (un-buffered) / Zlatá / 1.5V

22,14 €
18,30 € bez DPH


Výrobca: Evolveo Záruka: doživotná P/N: 2G/1600/XK2 EG

Súvisiace produkty

Chladiče RAM
Mohlo by Vás zaujímať
Popis
Keď záleží na cene


Operačné pamäte určené pre kancelárske počítače sú štandardné operačné pamäťové moduly, ktoré sú veľmi podobné pamätiam určeným pre herné počítače. Rozdiel je v tom, že tieto sa zameriavajú na čo najnižšiu cenu. Pracovná frekvencia týchto pamätí je definovaná rýchlostným štandardom JEDEC, ktorý zaručuje vysokú úroveň kompatibility a stability. Veľká časť týchto operačných pamätí nemá pasívny chladič. Tohto malého "nedostatku" sa však nemusíte obávať. V týchto pamätiach nedochádza k nadmernému zahrievaniu, takže pasívny chladič vôbec nie je potrebný.


Vhodné pre
Kancelárske počítače


Revolučná tretia generácia DDR


Pamäť DDR3 je stále jednou z najpokročilejších technológií, aj keď už má na trhu svojho nástupcu. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou DDR2 však ponúka oveľa vyššie prenosové rýchlosti a priepustnosť, ale je aj o viac ako 20 % úspornejšia. Je to dôsledok nižšieho prevádzkového napätia, ktoré sa pri týchto pamätiach znížilo na 1,5 až 1,65 V. Vďaka tomuto zníženiu možno očakávať dlhšiu životnosť zariadení napájaných z batérií. Rovnako ako predchádzajúca generácia pamätí DDR2, aj DDR3 je k dispozícii v dvoch formátoch. DIMM pre stolové počítače a menšie SO-DIMM pre notebooky.

Upozornenie: Operačné pamäte DDR3 nie sú kompatibilné/vymeniteľné s pamäťami DDR3L.


Module Type Memory Type Supply Voltage
DIMM DDR3 1.5 V


Kapacita vhodná pre začiatočníkov


Väčšia kapacita pamäte vo všeobecnosti znamená plynulejší chod počítača, operačných systémov, programov a hier. Táto operačná pamäť EVOLVEO Zeppelin ponúkne celkovo 4 GB v konfigurácii 2x 2 GB (počet modulov x kapacita modulu). Táto kapacita je vhodná na kancelársku prácu, multimédiá, internet a bežné hranie hier.

Princíp. Preto by sa výber vhodnej kapacity operačnej pamäte nemal podceňovať.


konfigurácia pamäte celková kapacita
2x 2 GB 4 GB


Rýchle pamäte pre vysoký výkon


Pracovná frekvencia je po type pamäte druhým najdôležitejším parametrom, ktorý určuje, ako rýchlo bude schopná čítať a zapisovať dáta. Platí, že rýchlejšia RAM je vždy výkonnejšia. Táto operačná pamäť EVOLVEO Zeppelin má pracovnú frekvenciu 1600 MHz a jej rýchlosť sa radí medzi základné a stredne rýchle moduly. Svoje uplatnenie nájde najmä v multimediálnych, kancelárskych a lacnejších herných počítačoch. Výkon operačnej pamäte ovplyvňuje aj jej časovanie. Čím nižšie je časovanie pamäte, tým vyšší výkon dokáže podať.


Operating Frequency CL Timing
1600 MHz 11


Na neobmedzené použitie


Táto operačná pamäť má štandardnú výškovú konštrukciu. Nejde teda o nízkoprofilovú konštrukciu! To znamená, že pri montáži musíme počítať s priestorom väčším ako 55 mm. Túto výšku môžu dosiahnuť len pamäte s osvetlením RGB alebo mimoriadne vysokým pasívnym chladičom. Ostatné moduly sú o niečo nižšie. Ale či už ide o kancelársky modul, herný modul, modul na pretaktovanie alebo len moderný vysokokapacitný serverový modul - túto výšku by ste mali vždy zohľadniť pri výbere vhodného chladiča procesora.


Low Profile Cooling Memory/Cooler Color
No Bez chladiča Zlatá
Funkcie a technológie


Operačná pamäť má mnoho funkcií a pokročilých technológií. Pozrite si prehľad toho, čo nájdete v operačnej pamäti EVOLVEO Zeppelin:


Non-ECC - ako už názov napovedá, ide o typ pamäte, ktorá nepoužíva technológiu ECC. Preto tieto pamäte nedokážu odhaliť (alebo opraviť) chybu, keď dôjde k náhodnej zmene bitu z 0 na 1 alebo naopak. Nie sú preto vhodné na použitie v serveri alebo pracovnej stanici, ktorá spracováva dôležité údaje. Tento typ pamäte sa však nachádza vo väčšine elektronických zariadení - notebookoch, počítačoch, tabletoch, mobilných telefónoch atď. Nespornou výhodou je oveľa nižšia cena v porovnaní s modulmi ECC.Neregistrovaná (un-buffered ) - operačná pamäť, ktorá neobsahuje register (alebo vyrovnávaciu pamäť). Radič pamäte má priamy prístup k pamäťovým modulom bez akýchkoľvek obmedzení. Táto konštrukcia viac zaťažuje pamäťový radič, takže nie je možné osadiť viac pamäťových modulov ako v prípade použitia registrovanej pamäte. Tým sa obmedzuje aj maximálna možná prevádzková kapacita pamäte. Neregistrované pamäte sú určené na použitie vo väčšine elektronických zariadení, ako sú prenosné počítače, osobné počítače alebo lacnejšie servery či pracovné stanice. Pamäťové moduly sa označujú ako UDIMM.

Parametre
Značka
Značka Evolveo

Určenie a trieda
Základné určenie   Počítače
Bližšie určenie   Kancelárska PC

Kapacita + konfigurácia
Celková kapacita [GB]   4
Konfigurácia pamätí (počet x kapacita)   2x 2 GB

Základná špecifikácia
Typ pamätí   DDR3
Typ modulov   DIMM
Pracovná frekvencia [MHz]   1600

Pokročilé špecifikácie
Funkcia   Non-ECC , Un-registered (un-buffered)
Napätie [V]   1.5
Časovanie CL   11
Podporované časovanie CL11-11-11-30

Chladenie
Chladič   Bez chladiča
Farba pamäte (bez alebo aj s chladičom) Zlatá
Nízky profil (Low Profile) Nie

Stav tovaru
Stav tovaru Len novéDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o EVOLVEO Zeppelin 4 GB (2x2GB) 1600 MHz ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam