Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP

Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP
Kód: 92458260
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
32GB (2x 16 GB) / DIMM DDR5 6400 MHz / On-Die ECC, Un-registered (un-buffered) / Strieborná / 1.4V

150,25 €
124,17 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 13,66 € - potom 11 x 13,66 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Výrobca: Kingston Záruka: 120 mesiacov P/N: KF564C32RSK2-32

Produkt je tiež dostupný v ďalších variantoch


Súvisiace produkty

Chladiče RAM
Mohlo by Vás zaujímať
Popis
Navrhnuté na herné nasadenie


Operačné pamäte určené pre herné počítače sú moduly, ktoré majú zvyčajne aspoň jeden výkonnostný profil XMP, AMP alebo EXPO. Prevádzková frekvencia týchto pamätí tak môže byť výrazne vyššia ako štandard JEDEC. Tieto operačné pamäte majú najčastejšie pasívny chladič, ktorý je nielen krásnym dekoratívnym prvkom, ale aj funkčnou súčasťou podieľajúcou sa na chladení. Keďže je k dispozícii mnoho farebných kombinácií, nie je problém vybrať si presne taký model pamäte, ktorý dokonale zapadne do vašej farebnej kombinácie.


Vhodné pre
Gaming PC


Najmodernejšia pamäť pre moderný systém


Operačná pamäť DDR5 poskytuje vyššie frekvencie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou DDR4. Regulátor napätia je teraz implementovaný priamo v samotnej pamäti, čo by malo prispieť k lepšej správe napájania a vyššej účinnosti. Architektúra pamäte DDR5 je po novom navrhnutá tak, aby pracovala v dvojkanálovom režime (2 × 32 bitov), čo v praxi znamená zdvojnásobenie efektívnej šírky pásma a oveľa vyššiu priepustnosť pamäte.

Rovnako ako predchádzajúca generácia pamätí DDR4 je aj nová DDR5 k dispozícii v dvoch formátoch. DIMM pre stolové počítače a menšie SO-DIMM pre notebooky.Module Type Memory Type Supply Voltage
DIMM DDR5 1.4V


Vysoká kapacita pre náročné nasadenie


Väčšia kapacita pamäte vo všeobecnosti znamená plynulejší chod počítačov, operačných systémov, programov a hier. Táto operačná pamäť Kingston FURY Renegade ponúkne celkovo 32 GB v konfigurácii 2x 16 GB (počet modulov x kapacita modulu). Táto kapacita je už obrovská na najnáročnejšiu prácu pri úprave fotografií, strihu videa, renderovaní, modelovaní alebo aplikáciách na virtualizáciu viacerých strojov.

Princíp: Operačná pamäť je sekundárna pamäť procesora, ktorá dočasne slúži ako veľmi rýchle úložisko pre spustený operačný systém a údaje aktuálne používaných aplikácií. Preto by sa výber vhodnej kapacity operačnej pamäte nemal podceňovať.


Konfigurácia pamäte Celková kapacita
2x 16 GB 32 GB


Na neobmedzené použitie


Táto operačná pamäť má štandardnú výškovú konštrukciu. Nejde teda o nízkoprofilovú konštrukciu! To znamená, že pri montáži musíme počítať s priestorom väčším ako 55 mm. Túto výšku môžu dosiahnuť len pamäte s osvetlením RGB alebo mimoriadne vysokým pasívnym chladičom. Ostatné moduly sú o niečo nižšie. Ale či už ide o kancelársky modul, herný modul, modul na pretaktovanie alebo len moderný vysokokapacitný serverový modul - túto výšku by ste mali vždy zohľadniť pri výbere vhodného chladiča procesora.


Low Profile Cooling Memory/Cooler Color
No Pasívny chladič Strieborná
Funkcie a technológie


Operačná pamäť má mnoho funkcií a pokročilých technológií. Pozrite si prehľad toho, čo nájdete v operačnej pamäti Kingston FURY Renegade:


On-Die ECC - Účelom technológie On-Die ECC je chrániť integritu údajov uložených v pamäťových bunkách DRAM. Táto technológia chráni integritu údajov opravou bitových chýb, ktoré sa vyskytnú na čipe, čím sa zvyšuje spoľahlivosť a znižuje poškodenie údajov. Na rozdiel od tradičnej technológie ECC (Error Correction Code) táto technológia nezisťuje chyby, ktoré sa vyskytnú počas prenosu údajov medzi radičom pamäte a pamäťovým modulom, ani im nebráni. Nejde teda o plnohodnotnú technológiu ECC, ktorú poznáte zo serverových pamäťových modulov.
Neregistrovaná (un-buffered ) - operačná pamäť, ktorá neobsahuje register (alebo vyrovnávaciu pamäť). Radič pamäte má priamy prístup k pamäťovým modulom bez akýchkoľvek obmedzení. Táto konštrukcia viac zaťažuje pamäťový radič, takže nie je možné osadiť viac pamäťových modulov ako v prípade použitia registrovanej pamäte. Tým sa obmedzuje aj maximálna možná prevádzková kapacita pamäte. Neregistrované pamäte sú určené na použitie vo väčšine elektronických zariadení, ako sú prenosné počítače, osobné počítače alebo lacnejšie servery či pracovné stanice. Pamäťové moduly sa označujú ako UDIMM.

Parametre
Značka
Značka Kingston

Určenie a trieda
Základné určenie   Počítače
Bližšie určenie   Herné PC

Kapacita + konfigurácia
Celková kapacita [GB]   32
Konfigurácia pamätí (počet x kapacita)   2x 16 GB

Základná špecifikácia
Typ pamätí   DDR5
Typ modulov   DIMM
Pracovná frekvencia [MHz]   6400

Pokročilé špecifikácie
Funkcia   On-Die ECC , Un-registered (un-buffered)
Napätie [V]   1.4
Časovanie CL   32
Podporované časovanie CL32-39-39

Chladenie
Chladič   Pasívny chladič
Farba pamäte (bez alebo aj s chladičom) Strieborná
Nízky profil (Low Profile) Nie

Stav tovaru
Stav tovaru Len novéDiskusia


Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz/DIMM/CL32/1.4V/XMP ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam