Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

Webkamera Logitech Rally PTZ čierna

Webkamera Logitech Rally PTZ čierna / konferenčná kamera / UHD 2160p / USB 3.0 typ C
Kód: 96100899
obľúbené produkty do zoznamu
strážny pes strážny pes
konferenčná kamera / UHD 2160p / USB 3.0 typ C

1 072,00 €
885,95 € bez DPH


Kúpiť na splátky
Dnes za 97,45 € - potom 11 x 97,45 €
Nakúpte teraz, plaťte neskôr
Allrisk záruka mobility
Informácie o službe
Predĺženie záruky
Informácie o službe
Výrobca: Logitech Záruka: 24 mesiacov P/N: 960-001227

Popis

Logitech Rally čierna

Prémiová kamera ConferenceCam Ultra-HD s automatickým ovládaním kamery

Technológia RightSense™ umožňuje efektívnejšie využitie
Modulárny zvuk pre plné pokrytie stredne veľkých alebo veľkých priestorov
Profesionálne komponenty a elegantný priemyselný dizajn


KAŽDÝUROBÍ
Logitech Rally prináša video v štúdiovej kvalite, bezkonkurenčnú čistotu hlasu a automatizáciu RightSense™ pre bezproblémový priebeh stretnutia s videokonferenčnými aplikáciami kompatibilnými s USB, ako sú Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® for Business, Microsoft Teams a Zoom. Vďaka modulárnemu zvuku, premyslenému manažmentu káblov a luxusnému dizajnu je zariadenie Rally vhodné pre akékoľvek stredne veľké až veľké priestory.


ŠTUDIJNÁ KVALITA OBRAZU
Vďaka zobrazovaciemu systému Ultra HD sa kamera Rally vyznačuje dokonale ostrým obrazom, mimoriadnymi farbami a výnimočnou optickou vernosťou pri rozlíšení až 4K. Technológia Logitech RightLight™ optimalizuje vyváženie svetla na zvýraznenie tvárí a vykreslenie prirodzených odtieňov pleti, a to aj pri slabom osvetlení alebo v protisvetle.


VYLEPŠENÝ MODULOVÝ ZVUK
Krištáľovo čistý zvuk je základom každej videokonferencie a kamery Rally sú známe tým, že poskytujú prirodzený, čistý a zrozumiteľný zvuk. Logitech RightSound?™ využíva na vyčistenie zvuku potlačenie šumu v pozadí, automaticky vyvažuje dynamický zvuk a zameriava sa na aktuálneho hovoriaceho. Nádherne citlivý stolový mikrofón zabezpečuje, že všetci účastníci schôdzky budú ľahko počuteľní, a samostatné reproduktory sú schopné naplniť celú miestnosť bohatým zvukom.


ELEGANTNÝ PRIEMYSELNÝ DIZAJN
Každá časť systému Rally sa môže pochváliť špičkovým priemyselným dizajnom vhodným do akéhokoľvek profesionálneho prostredia. Výrobky Rally nielenže umožňujú každému prezentovať sa počas videokonferencie v tom najlepšom svetle, ale zároveň každá časť systému vyzerá úžasne sama o sebe. Profesionálna kamera PTZ je ústredným bodom systému so svojím matným čiernym povrchom a bridlicovo sivými kovovými prvkami. To všetko s elegantne navrhnutými reproduktormi a príslušenstvom, ktoré dokonale zapadnú do každej konferenčnej miestnosti.


VÝBORNÉ FUNKCIE PRE VŠETKÝCH POUŽÍVATEĽOV
Logitech RightSense™ je súbor technológií zabudovaných do kamery Rally, ktoré zefektívňujú jej používanie. RightSight™ dokáže bezchybne rozlíšiť všetkých účastníkov bez ohľadu na ich vzdialenosť od objektívu. Funkcia RightLight™ dokáže odlíšiť tvár od pozadia miestnosti a vytvoriť prirodzene vyzerajúce tóny pleti. Funkcia RightSound™ potom dokáže vytvoriť čistý zvuk potlačením šumu v pozadí, automatickým vyvážením hlasu a zameraním sa na aktuálneho hovoriaceho. Výsledkom je kvalitnejšie stretnutie úplne bez potreby vášho zásahu!


INTELIGENTNÉ VEDENIE KÁBLOV A ZDIEĽANIE OBSAHU
Vďaka obrazovému rozbočovaču a stolovému rozbočovaču sú všetky káble, prvky Rally a počítač potrebné na stretnutie úhľadne skryté. Oba rozbočovače sa pripájajú pomocou jediného kábla CAT6, ale samy ponúkajú celý rad konektorov, čo vám umožňuje umiestniť počítač hneď vedľa obrazovky alebo stola. Vstup HDMI na stolnom rozbočovači odstraňuje potrebu drahých káblových redukcií a umožňuje všetko pripojiť v okamihu.


IDEÁLNE NAHRÁVANIE VŠETKÝCH OSÔB
Ovládacie prvky kamery Logitech RightSight1 automaticky posúvajú a nastavujú objektív tak, aby spoľahlivo zachytával účastníkov konferencie v miestnostiach všetkých tvarov a veľkostí.


NEZABUDNITE
Dokonca aj v miestnostiach osvetlených slnkom je technológia Logitech RightLight? Wide Dynamic Range (WDR) dokáže odlíšiť tváre a celé osoby od predmetov a povrchov. Výsledkom je vyvážený obraz, ktorý vykresľuje účastníkov v lichotivom svetle so zníženým jasom a jemnejšími tieňmi, a to aj pri slabom osvetlení alebo v protisvetle.


ADAPTÍVNE OTÁČANIE, NAKLONENIE A ZOOM
Rýchlosť otáčania a nakláňania sa môže automaticky meniť v závislosti od aktuálneho priblíženia. Výsledkom je rýchlejší pohyb fotoaparátu pri oddialení pre svižnejšie snímanie a pomalší pohyb fotoaparátu pri priblížení pre efektívnejšie ovládanie.


ZVUK Z PREDNEJ ČASTI MIESTNOSTI
Na rozdiel od stolových mikrofónov, ktoré oddeľujú hlas od obrazu, sú reproduktory Rally navrhnuté tak, aby sa dali umiestniť do prednej časti miestnosti. Umiestnením reproduktorov v blízkosti obrazovky zabezpečíte, že hlas a video budú vychádzať z rovnakého miesta a nikdy nie spoza vás. Vďaka tomu sú rozhovory oveľa prirodzenejšie a reálnejšie. Voliteľná montážna súprava uľahčuje montáž jednotlivých častí. Vysokokvalitný držiak je vhodný na montáž kamery a dvoch mikrofónov na stenu a priedušné montážne dosky umožňujú montáž videa a stolového rozbočovača na stenu alebo pod stôl. Dve dômyselne navrhnuté svorky zabezpečujú, aby káble boli vždy na svojom mieste.


HLASITÝ A HLASITÝ
Videorozbočovač Rally napája dva reproduktory a zabezpečuje dostatočne bohatý zvuk aj vo väčších priestoroch. Patentovaný systém tlmenia prakticky eliminuje vibrácie prenášané cez steny, stojany a stoly. Výsledkom je lepšie potlačenie ozveny bez vplyvu na stabilitu obrazu, a to aj pri vysokej hlasitosti a priblížení.


7 STOLNÝCH MIKROFÓNOV
Pri stretnutiach s viac ako 10 účastníkmi použite stolové mikrofóny Rally, ktoré rozširujú zvukové pokrytie a ponúkajú pohodlný prístup k funkcii stlmenia zvuku. Každý zo stolových mikrofónov ponúkne pokrytie pre ďalších šesť účastníkov. Mikrofóny Rally tak môžete používať v zasadacích miestnostiach a posluchárňach až pre 46 osôb.


STOLNÝ KÁBEL PRE STOLNÝ MIKROFÓN
Stolový mikrofónový rozbočovač Rally je flexibilnejšou alternatívou na pripojenie mikrofónov a vďaka trom konektorom pre stolové mikrofóny Rally alebo iné stolové mikrofónové rozbočovače môžete všetky káble jednoducho viesť pod stolom. Každé zariadenie je pohodlne pripojené len jedným káblom, čo umožňuje účastníkom ľahko presúvať stolové mikrofóny po stole alebo používať ľahko použiteľné funkcie stlmenia.


ROZMERY
Kamera Rally: 182,5 mm x 152 mm x 152 mm
Reproduktor Rally: 103 mm x 449 mm x 80 mm
Stolný mikrofón Rally: 21 mm x 102 mm x 102 mm
Videohub Rally: 40 mm x 206 mm x 179 mm
Stolný rozbočovač Rally: 40 mm x 176 mm x 138 mm


SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Operačné systémy
Windows® 7, Windows 8.1 alebo Windows 10
MacOS 10.10 alebo vyššia verzia
Chrome OS


Rozlíšenie vyššie ako 1080p
Windows 8.1 a vyššie alebo macOS 10.10 a vyššie
Port USB 3.0 a kábel typu C
Kompatibilný softvér


TECHNOLÓGIA RIGHTSENSE

RightLight s WDR
Kompenzácia slabého osvetlenia
Redukcia šumu obrazu
Optimalizácia saturácie pri slabom osvetlení
Vykresľuje prirodzené tóny pleti každého účastníka v zábere kamery
Potláča protisvetlo a jas bez stmavenia celého obrazu.


RightSight
Detekcia ľudskej postavy
Automaticky zachytáva účastníkov na začiatku konferencie
Automatické zachytenie účastníkov na požiadanie
Automaticky upravuje záber účastníkov počas konferencie


RightSound
Umelá inteligencia schopná strojového učenia, ktorá dokáže rozlíšiť ľudskú reč od iných zvukov
AEC (potlačenie akustickej ozveny)
VAD (detektor hlasovej aktivity)
Potlačenie okolitého hluku
Automatické vyrovnávanie hlasitých a tichých hlasov


Mikropole


Parametre
Značka
Značka Logitech

Farba
Farba   čierna

Vlastnosti
Mikrofón Nie

Rozhranie
Rozhranie USB

Stav tovaru
Stav tovaru Len novéDiskusia


automatika
Petr 09.02.2023, 10:40

Co znamená aoutomatické ovládání? Kamera sama rozpozná kdo mluví, nasm2ruje se a zazoomuje na něj?

RE: automatika
Mironet 09.02.2023, 11:22

Dobrý den,
ano přesně tak. Kamera automaticky zabere všechny v místnosti tak aby byli ideálně viditelní, v případě, že někdo začne mluvit kamera se na něj zaměří.
Více informací naleznete na stránce výrobce:
https://www.logitech.com/cs-cz/products/video-conferencing/conference-cameras/rally-ultra-hd-ptz-camera.960-001227.html
Děkujeme za dotaz

Meno: *
E-mail:
Predmet: *
Vyplnením emailovej adresy dávate súhlas so spracovaním tohto osobného údaja za účelom zaslania odpovede na Váš dotaz.
Text Vášho príspevku/dotazu pre produkt Webkamera Logitech Rally PTZ čierna:

Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt Webkamera Logitech Rally PTZ čierna sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt Webkamera Logitech Rally PTZ čierna majú iba informatívny charakter.

Našli ste chybu v informácii o Webkamera Logitech Rally PTZ čierna ?

Vyberte zoznam

zobraziť Zoznam