Využite dopravu na odberné miesta Packeta len za 1,98 €! Doručujeme aj do 24 hodín.
0
shop, ktorý máte radi
0,00 €

Váš košík je prázdny.

Úvod   >   Info   >   O nás

Vrátenie nevhodného darčeka


Vrácení nevhodného dárku až po Vánocích

Vrátenie nevhodného darčeka po Vianociach

Ako to funguje?

Ak si u nás zakúpite tovar v období od 30. októbra do 24. decembra 2023, môžete ho okrem štandardných podmienok vrátiť nepoužitý až do 15. januára 2024. Túto ponuku môžete využiť aj pri nákupe na občiansky preukaz. Výrobok musí byť samozrejme neotvorený, v pôvodnom obale a bez známok opotrebovania.

Snažíme sa našim zákazníkom uľahčiť život a vytvoriť výhodné podmienky na nákup. Aby sme však mohli ponúkať prémiové výrobky za atraktívne ceny, musíme dbať na dodržiavanie zásad vrátenia tovaru. Preto neprijímame tovar so známkami používania, v poškodenom obale alebo bez originálneho balenia. Z pochopiteľných dôvodov nemôžeme prijať späť ani rozbalené hry, softvér, elektronické licencie, pokladničné a účtovné systémy, pokladničné a priemyselné tlačiarne, čajky, interné pevné disky 2,5" SAS a 3,5" SAS, servery a serverové príslušenstvo alebo príslušenstvo pre pokladničné a identifikačné systémy. Ďalej si vyhradzujeme právo odmietnuť vrátenie akéhokoľvek výrobku, ktorý zjavne nebol určený ako vianočný darček.
Míra
Nevhodný darček zakúpený od 30. októbra 2023 do24. decembra2023
Darček môžete vrátiť rozbalený do 15. 1. 2024
Vrátime vám peniazeaby ste mohli nakupovať podľasvojich predstáv

Často kladené otázky

 • Ako môžem vrátiť nevhodný darček?

  Osobne navšetkých pobočkách Mironetu alebo môžete tovar spolu s faktúrou, číslom účtu a stručným oznámením, že výrobok vraciate, zaslať na naše reklamačné oddelenie na adresu Mironet Komerční, hala C3, 251 01 Nupaky
 • Budú mi vrátené peniaze v plnej výške?

  Áno, pokiaľ výrobok nie je rozbalený, poškodený alebo akokoľvek znehodnotený. V opačnom prípade vás budú kontaktovať kolegovia z reklamačného oddelenia a ponúknu vám storno. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na náklady na dopravu, zákazník vracia výrobok na vlastné náklady.
 • Kam mám poslať vrátený tovar?

  Ak vrátený tovar posielate poštou alebo inou prepravnou službou, pošlite ho na adresu: Reklamačné oddelenie Mironet Komerční, hala C3, 251 01 Nupaky
 • Môžem tovar vrátiť osob ne?

  Áno. Na všetkých našich pobočkách. Ich zoznam nájdete TU.
 • Je možné vymeniť tovar za iný?

  Áno, je to možné, odporúčame však vrátiť výrobok a kúpiť nový, je to rýchlejšie riešenie pre obe strany.