Popis produktu
Instantná ovsená kaša - základ lahodných raňajok alebo desiaty, ktorú máte hotovú za okamih
Instantná ovsená kašasi vás získa rýchlou prípravou aj skvelým zložením. Je len na vás, či si vyberiete neochutenú verziu a dochutíte si ju podľa vlastnej chuti, alebo si vyberiete niektorú z vynikajúcich príchutí. Vo všetkých variantoch prijmete komplexné sacharidy. Je zdrojom rastlinných bielkovín a má vysoký obsah vlákniny.Veľkou výhodou je rýchla príprava, ktorú oceníte najmä počas hektického rána.
Túto instantnú ovsenú kašu stačí zmiešať s teplou vodou alebo mliekom. Potom ju nechajte odstáť, premiešajte a môžete sa do nej pustiť. Ak si chcete pripraviť vyvážené raňajky alebo desiatu, nezabudnite pridať bielkoviny vo forme proteínového nápoja, jogurtu alebo tvarohu. Nemali by chýbať ani zdravé tuky, ako sú orechy alebo orechové maslo. K dokonalosti už potom chýba len kúsok čerstvého ovocia, ktoré dodá rýchlu energiu a ďalšie živiny. Ich využitie sa však nemusí obmedzovať len na kaše. Tieto instantné ovsené vločky sa hodia aj ako základ na palacinky, lievance a cesto na rôzne koláče, muffiny alebo buchty. Môžete ich pridať aj do smoothie a neochutenú verziu využijete ako základ na pizzu, na zahustenie polievok alebo omáčok.
Instantná ovsená kašaje potravina, ktorú je dobré mať vždy po ruke. Nielenže sa stane súčasťou vašich obľúbených raňajok a desiat, ale zachráni vás aj v situácii, keď sa potrebujete rýchlo najesť a nemáte čas na varenie. Svoje miesto si tak nájde aj v jedálnom lístku športovcov a aktívnych ľudí. Výhodou je, že neobsahuje laktózu ani pridaný cukor a vďaka čisto rastlinnému zloženiu je vhodná aj pre vegánov.
Instantná ovsená kaša a jej výhody
- ovsená kaša, ktorá sa rýchlo pripravuje
- obsahuje komplexné sacharidy
- má vysoký obsah vlákniny
- je zdrojom bielkovín
- na výber v ochutenej aj neochutenej verzii
- ideálna na rýchlu prípravu raňajok a desiát
- vhodné ako základ na lievance, palacinky a dezerty
- neochutená verzia je ideálna na zahustenie polievok aj omáčok
- môže čiastočne nahradiť múku
- neobsahuje laktózu
- neobsahuje pridaný cukor
- je vhodná pre vegánov
Tabuľka výživových hodnôt
| Výživové hodnoty (príchuť čokoláda) | 100 g | *RI na 100 g |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1647 kJ/ 394 kcal | 19,7 % |
| Tuky | 6,8 g | 9,7 % |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,7 g | 8,5 % |
| Sacharidy | 63 g | 24,2 % |
| - z toho cukry | 0,6 g | 0,7 |
| Vláknina | 10 g | - |
| Bielkoviny | 14 g | 28 % |
| Soľ | 0,02 g | 0,3 % |
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
| Výživové hodnoty (príchuť vanilka) | 100 g | *RI na 100 g |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1582 kJ/ 378 kcal | 18,9 % |
| Tuky | 7,6 g | 10,9 % |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g | 7 % |
| Sacharidy | 59 g | 22,7 % |
| - z toho cukry | 1,3 g | 1,4 % |
| Vláknina | 9,1 g | - |
| Bielkoviny | 13 g | 26 % |
| Soľ | 0,02 g | 0,3 % |
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
| Výživové hodnoty (bez príchute) | 100 g | *RI na 100 g |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1582 kJ/ 378 kcal | 18,9 % |
| Tuky | 7,6 g | 10,9 % |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g | 7 % |
| Sacharidy | 59 g | 22,7 % |
| - z toho cukry | 1,3 g | 1,4 % |
| Vláknina | 9,1 g | - |
| Bielkoviny | 13 g | 26 % |
| Soľ | 0,02 g | 0,3 % |
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
| Výživové hodnoty (jahoda) | 100 g | *RI na 100 g |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1446 kJ / 346 kcal | 17,2 % |
| Tuky | 6,9 g | 9,9 % |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g | 7 % |
| Sacharidy | 55,0 g | 21,2 % |
| - z toho cukry | 1,4 g | 1,6 % |
| Vláknina | 9,4 g | - |
| Bielkoviny | 11 g | 22 % |
| Soľ | 0,02 g | 0,3 % |
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
| Výživové hodnoty (jablko so škoricou) | 100 g | *RI na 100 g |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1460 kJ/ 349 kcal | 17,4 % |
| Tuky | 7,0 g | 10 % |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g | 7 % |
| Sacharidy | 56 g | 21,5 % |
| - z toho cukry | 1,1 g | 1,2 % |
| Vláknina | 9,9 g | - |
| Bielkoviny | 11 g | 22 % |
| Soľ | 0,02 g | 0,3 % |
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Alergény sú v zložení vyznačené tučným písmom. Môže obsahovať stopy vajec, sójových bôbov, mlieka, orechov a sezamových semienok.Technické parametre
| Značka | |
| Značka | Nezatriedené |
| Stav tovaru | |
| Stav tovaru | Len nové , Novinka |
Technické parametre
| Značka | |
| Značka | Nezatriedené |
| Stav tovaru | |
| Stav tovaru | Len nové , Novinka |
Naše stránky sú prekladané automaticky, ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade.
Technické špecifikácie pre produkt Instantná ovsená kaša - GymBeam (čokoláda, 1000 g) sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky pre produkt Instantná ovsená kaša - GymBeam (čokoláda, 1000 g) majú iba informatívny charakter.
Prihlásiť sa cez Google